Programlarınızı veri ışığında, nokta atışı tasarlayın.

Daha etkili kurumsal öğrenme süreçleri ve eğitimlerin davranışa dönüşmesi için
eksiksiz ihtiyaç analizi yapın, doğru teşhislerle veri ışığında ilerleyin.

Eğitimlerinizin kuruma yansımasını yakından takip edin.

Kurumsal eğitim etkinliklerinin ve öğrenme süreçlerinin katılımcılara yansımasını gelişim grafikleriyle takip edin, çalışmalarınızı veri ışığında düzenleyin.


İncelemek istediğiniz zaman aralığındaki gelişimi, hem her bir katılımcı hem kullanıcı grupları hem de yetkinlik özelinde ayrı ayrı analiz edebilirsiniz.

En küçük detaya dahi hakim olun.

Yöneticiliğin ana felsefesi olan “ölçmezseniz yönetemezsiniz”den hareketle, Rootie detaylı analiz imkanı sunar, tek bir soru için bile.


Tek bir soruyu dahi zaman ve kullanıcı gruplarında filtreleyerek 6 boyutta analiz edebilir, karşılaştırmalı grafiklerle kullanıcı gruplarındaki eğilimlerin nasıl farklılaştığını hızlıca görebilirsiniz.

Verileri daha kolay ve hızlı yorumlayın.

Özelikle etkileşim gönderme yoğunluğunun sık olduğu kurumlarda, etkileşimlerle biriken veriyi yorumlamak ve eyleme geçmek vakit alıyor.


Veri görselleştirmenin güzelliklerinden yararlanarak oluşturulan estetik Rootie grafikleriyle, kalabalık veri grubunu daha hızlı ve kolay analiz edin.
4 boyutlu raporlama ile içgörü çıkartın.

Kişi, soru, kullanıcı grupları ve kazanım-yetkinlik boyutlarında detaylı değerlendirmeye ulaşın, her bir boyut içindeki segmentleri birbiriyle kıyaslayın, katılım oranlarından gelişim oranlarına kadar tüm analizleri kolayca yapın.Gelin tanış olalım, işinizi kolay kılalım.

Pekiştirme ile kurumsal öğrenme süreçlerinizin nasıl daha etkili olacağını ve kolaylaşacağını kendiniz deneyimlemek ister misiniz?

Rootie'nin kurumsal öğrenme süreçlerine hız katan özelliklerini keşfedin.