Soru Odaklı, Mobil Pekiştirme Platformu

Kişiselleştirilmiş öğrenme, oyunlaştırma ve mükemmel mobil kullanıcı deneyimi.

Herkes birbirinden farklı.

Pekiştirme kurguları da öyle olmalı.

Kullanıcının yanlış cevapladığı sorular, kullanıcı doğru cevaplayana kadar tekrar gönderilir. Bilgi seviyesine göre tekrarlar oluştuğu için her kullanıcıya atanan sorular zamanla farkılaşır, ona özgü kişiselleşir.


Daha homojen kullanıcı grupları oluşturun.

Kullanıcıların cevapladığı sorularla veri biriktikçe, kullanıcıları bilgi seviyelerine göre otomatik gruplayabilir, grupların seviyesine göre özelleşen odaklı içeriklerle eğitim programınızı daha etkili hale getirebilirsiniz.

Kurumsal öğrenmeye bilgi yarışmalarıyla renk katın.

Eğitim pekiştirme sürecini daha keyifli hale getirmek için
seçtiğiniz soru grubunun günlere bölündüğü ve heyecanı haftaya yaydığınız bilgi yarışmaları oluşturun.

 
 

Oyunlaştırmanın hedefi olmalı.

Rootie’ninki “sürdürülebilirlik”.

Rootie bilgi yarışmasının kurgusu, sürdürülebilir öğrenmeyi desteklemek hedefiyle şekillendi. Kullanıcıların bir gün içinde çözebileceği soru sayısı limitlidir, bu nedenle lider tablosunda zirveye çıkmak için yarışma süresi boyunca günlük katılımla devamlılık gerekir.

Harika bir mobil kullanıcı deneyimi.

Kullanıcıların Rootie’yi sevmesi ve düzenli katılım göstermeleri için mobil kullanıcı deneyiminde en ince detayı dahi düşündük; hızlı, sade ve keyifli bir etkileşime odaklandık.Gelin tanış olalım, işinizi kolay kılalım.

Pekiştirme ile kurumsal öğrenme süreçlerinizin nasıl daha etkili olacağını ve kolaylaşacağını kendiniz deneyimlemek ister misiniz?

Rootie'nin kurumsal öğrenme süreçlerine hız katan özelliklerini keşfedin.